Apie įmonę

Gamybos įmonė Seggi Century Co., Ltd. įkurta 2005 m. Korėjoje. Per savo veiklos metus nuosekliai dėtos tyrimų, gaminių tobulinimo ir klientų pasitikėjimo siekių pastangos leido įmonei „Heat Plus“ sukurti puikų produktą ir išplėsti eksporto rinkas į tokias šalis kaip Vokietija, Japonija, Kinija, JAV, Kanada, Australija, Čekijos Respublika, Slovakijos Respublika, Lenkija, Rusija, Ukraina, Uzbekistanas, Baltarusija, Kirgizija, Honkongas. Šiuo metu plečiama veikla Pabaltijo šalyse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

„Heat Plus“ nesuinteresuota staigiu praturtėjimu. Greitai besikeičiančiame Pasaulyje būtina įvertinti aplinkos ir ekologijos svarbą, todėl bendrovė orientuojasi į naujo tipo šildymo įrenginių gamybą.

Reputacija

Prekės ženklo vertė ir reputacija nėra sukuriama per trumpą laiką. Per praėjusius 7 metus Seggi Centuri sukaupė gilias specifines žinias bei patirtį ir toliau laikosi nuostatos „Kliento pageidavimai pirmiausia“. Šiandien „Heat Plus“ yra Korėjoje geriausia šildymo plėvelė, stabiliai veikianti ir atspari ugniai, pritaikyta grindiniam šildymui.

Vertybės, kuriomis vadovaujamasi

Savo ateities viltis mes pirmiausia siejame su klientais ir produkto kokybe. Remdamiesi savo žiniomis ir praktine patirtimi, mes stengiamės sukurti bendrovę su aukšta kokybės vadyba, pažangia technologija ir patikimu servisu.

Seggi Century, eksportuoja į visą Pasaulį

Aukštos kokybės ir patvarumo dėka, „Heat Plus“ įgijo eksporto rinkas jau daugiau kaip į 20 šalių visame Pasaulyje. Ypač aukštą pripažinimą dėl aukštos kokybės ir patvarumo kaitinimo plėvelė įgijo Japonijoje, tad dabar esame vieninteliai šio produkto eksportuotojai į Japoniją.
  

Pardavimų skyrius Lietuvoje: MB Heatpliusas Tel:.+370 620 80931, info@heat-plus.lt

Pardavimų skyrius Latvijoje: Riga Design SIA : Darzaugļu 1a, Riga Tel.: +371 26658261

Pardavimų skyrius Estijoje: GOLDMAKS OÜ, Lagedi Harjumaa 75303, Mihklisaun 1 / Kooli 18C


Prekių siuntimas ir grąžinimas